PARTNERZY

Miejska Biblioteka Publiczna im Galla Anonima w Głogowie wraz z P. dyr. Izabelą Owczarek

Stowarzyszenie Wielkopolan Bona Fide

Przyjaciele ze stowarzyszenia prężnie pomagali naszym podopiecznym jeszcze przed oficjalnym założeniem fundacji. Bona Fide to prawdziwi przyjaciele, mimo pandemii nadal możemy liczyć na Ich wsparcie.

Elfa Pharm Polska

W Elfa Pharm Polska wierzymy w przystępne cenowo produkty i łączenie najnowszych zdobyczy kosmetologii z wielowiekową tradycją ziołolecznictwa.

Dlatego od 10 lat w naszej podkrakowskiej firmie tworzymy marki kosmetyczne o wyjątkowych naturalnych składach, które pokochały kobiety na całym świecie. Naszą najważniejszą marką jest marka Vis Plantis, w skład której wchodzą kosmetyki Gift of Nature, Element, Bishojo oraz nasza najnowsza linia So!Flow, z której jesteśmy bardzo dumni.

Jako, że pomaganie mamy we krwi, staramy się wspierać różne akcje angażując się w działalność charytatywną, m.in. mamy za sobą projekt zorganizowany we współpracy z fundacją Rak’n’Roll, po zakończeniu którego przekazaliśmy podopiecznym fundacji 100 000 zł.

Również to, że my jako właściciele mamy psa ze schroniska, staramy się wspierać nie tylko ludzi, ale również zwierzaki, pomagając wielu schroniskom.

Zbigniew Grześkowiak oraz Surówki Grześkowiak

Przyjaciele fundacji od samych jej początków. Bardzo wspierają nas przy różnych akcjach np. wspólne spotkanie wigilijne lub akcja paczka. Podopieczni i ich rodziny zawsze ze smakiem zajadają podarowane wyroby firmy.

Lions Club Poznań Rotund

Współorganizator Wirtualnego Kuligu i nasz partner w kilku innych akcjach. Dzięki nim mogliśmy podarować naszym podopiecznym karty apteczne.

Poznań Sport Expo

Jacek Trębecki i Prelite

Współorganizator, współprowadzący, sponsor wirtualnego kuligu, a przede wszystkim przyjaciel fundacji. 🙂

Pudliszki

Solar

Gdyby nie ich pomoc wiele naszych akcji nie powiodłaby się, są z nami od kilku lat. Coroczny sponsor kart aptecznych i prezentów na gwiazdkę.

Texet Polska

Firma o wielkim sercu. W naszym kuligu sporo saneczek było sponsorowane przez firmę i jej pracowników. Mamy nadzieję, że poza pomocą również dobrze się bawili.

Yes

Kolejny duży sponsor sanek w wirtualnym kuligu oraz nagród dla uczestników przystanków kuligu. Mimo pandemii pokazali serce.

superuserPARTNERZY