LUDZIE

PRACUJĄ DLA NAS

Mariusz Łasiński

Założył fundację w 2006 roku, pierwszy Prezes fundacji, lubi zarażać innych bakcylem pomagania, a jego ulubionym powiedzeniem jest „damy radę”. Zakładając Fundacje zależało mu na pomocy najbardziej potrzebującym i ciężko chorym osobą. Do zespołu wnosi pełno pozytywnej energii i chęci do poszerzania naszych działań. Po zapytaniu Mariusza co sprawia mu największa przyjemności odpowiedz była jasna:

„Bezinteresowny dar z siebie samego dla drugiego człowieka.”

Aneta Badzińska

W trakcie studiów podyplomowych MBA w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem społecznym dla pracowników PES.

Do niedawna pracowała w handlu i bankowości. Nie straszne jej wyzwania, dlatego teraz należy do naszego zespołu. Wiedza zdobyta we wcześniejszych pracach pozwala jej na profesjonalne zarządzanie i zdobywanie funduszy. Wnosi dużo energii i zapału. Uwielbia zarażać uśmiechem. W codziennej pracy z podopiecznymi stawia na szybką i bezinteresowną pomoc.

„Największą przyjemność sprawia mi uśmiech podopiecznego.”

Jacek Konieczny

Przyjaciel fundacji. Z wykształcenia ekonomista, z natury optymista.
Specjalista ds. nieruchomości. Miłośnik literatury, gór i biegania.
Pełen pomysłów i wiary w to, że w każdym człowieku drzemie pierwiastek dobra.
Tata trójki wspaniałych dzieci Igora, Zosi i Tosi

Agnieszka Sobecka

Mam 40 lat. Ukończyłam pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą i przedszkolną. Jestem profesjonalnym instruktorem sportu osób niepełnosprawnych w dyscyplinie boccia, a także aktywności życiowej osób niepełnosprawnych.
Lubię działać i wciąż coś organizować. Dla SSR „START” z Poznania zorganizowałam w ramach turnusu rehabilitacyjnego warsztaty taneczne i fotograficzne z ekipą programów „You Can Dance” i „Top Model”.Od lat moją pasją jest czytanie książek, szczególnie opartych na faktach.

Artur Konieczny

Do fundacji trafiłem jako podopieczny, choruję na zanik mięśni. Od 2009 roku prowadzę stronę internetową fundacji. Interesuję się komputerami w szerokim znaczeniu i nowinkami technicznymi. Lubię gry strategiczne, dobre filmy i programy popularno-naukowe.

Zobacz film o mojej pracy http://www.youtube.com/watch?v=sJWcCKaVV48

Dominik Dąbkiewicz

Interesuję się mnóstwem różnych rzeczy, zaczynając od piłki nożnej i informatyce, a kończąc na muzyce oraz  filmach z gatunku horror i science fiction. Wolnych chwilach przy pomocy komputera maluje obrazy. Zapraszam na fanpage z moimi pracami https://www.facebook.com/ddabkiewicz/

Kinga Owczarczak

Kinga (rocznik 1995), cierpi na zanik mięśni. Do fundacji trafiła jako jedna z pierwszych podopiecznych. Ma dwójkę starszego rodzeństwa Piotra i Jakuba, którzy cierpią na tą samą chorobę co ona. Interesuję się muzyką, filmami i książkami. Lubi sport, a przede wszystkim siatkówkę. Od kwietnia 2014r. pracuje dla fundacji. To ona zdobywa od celebrytów przedmioty na nasze aukcje charytatywne.

superuserLUDZIE