ludzie

Pracują dla nas

Mariusz Łasiński

Założył fundację w 2006 roku, do teraz jest jej prezesem, lubi zarażać innych bakcylem pomagania, a jego ulubionym powiedzeniem jest „damy radę”.

Aneta Badzińska

Wiceprezes fundacji. Absolwentka WSHiR na kierunku Zarządzanie. Do tej pory pracowała w handlu i bankowości. Ale nie straszne jej wyzwania , więc dołączyła do zespołu Fundacji. A wiedza zdobyta we wcześniejszych pracach pozwoli jej na profesjonalne zarządzanie i zdobywanie funduszy. Wnosi dużo energii i zapału. Uwielbia zarażać uśmiechem. A po pracy mama dwójki dzieci, która uwielbia gotować

Anna Sicińska

Koordynator działań fundacji od 2016 roku. Zawsze pełna optymizmu, ciekawa ludzi i świata. Mieszkała i pracowała w Nowej Zelandii, Islandii i Irlandii. Nowych ludzi i ich zwyczaje poznawała jadąc pociągiem z Poznania do Chin, wędrując po Himalajach czy odwiedzając Królestwo Tonga.  Nie wie co to nuda, lubi codzienne wyzwania i nieustannie je sobie stawia. Czas kiedy nie pracuje spędza z mężem i dwoma córeczkami. Gdy znajdzie chwilę wolnego uprawia jogę.

Artur Konieczny

Do fundacji trafiłem jako podopieczny, choruję na zanik mięśni. Od 2009 roku prowadzę stronę internetową fundacji. Interesuję się komputerami w szerokim znaczeniu i nowinkami technicznymi. Lubię gry strategiczne, dobre filmy i programy popularno-naukowe.

Zobacz film o mojej pracy http://www.youtube.com/watch?v=sJWcCKaVV48

Dominik Dąbkiewicz

Interesuję się mnóstwem różnych rzeczy, zaczynając od piłki nożnej i informatyce, a kończąc na muzyce oraz  filmach z gatunku horror i science fiction. Wolnych chwilach przy pomocy komputera maluje obrazy. Zapraszam na fanpage z moimi pracami https://www.facebook.com/ddabkiewicz/

Adam Nadoliński

Lubi czytać książki od przygodowych przez fantasy po kryminały, interesuje go muzyka, film, gadżety technologiczne, wiedza, kultura i mitologie świata. Lubi bawić się grafiką, strony www, blogi i inne media, a w wolnym czasie pisze wiersze, opowiadania i powieść. Interesuję się żeglarstwem. Lubi morze, woda to jego żywioł i marzy by opłynąć cały świat. Od września 2011 pracownik fundacji. Adam opiekuje się naszymi aukcjami charytatywnymi na Allegro oraz pozyskuje na nie kolejne przedmioty. Zobacz co aktualnie można zakupić na aukcjach http://charytatywni.allegro.pl/listing?charityOrganizationPurposeId=41.

Kinga Owczarczak

Kinga (rocznik 1995), cierpi na zanik mięśni. Do fundacji trafiła jako jedna z pierwszych podopiecznych. Ma dwójkę starszego rodzeństwa Piotra i Jakuba, którzy cierpią na tą samą chorobę co ona. Interesuję się muzyką, filmami i książkami. Lubi sport, a przede wszystkim siatkówkę. Od kwietnia 2014r. pracuje dla fundacji. To ona zdobywa od celebrytów przedmioty na nasze aukcje charytatywne.

Wolontariusze

Monika Piśmienna

Pozytywnie zakręcona w fundacji od 2015 roku. „Sprawiajmy, aby radość oraz zwykła serdeczność dla ludzi i świata była czymś tak naturalnym jak oddychanie.

Piotr Szulc

Pasonat ludzi i podroży. Na co dzień uczy angielskiego, organizuje wydarzenia międzynarodowe oraz prowadzi program w radiu. W Fundacji od 4 lat. Stara się zarażać podopiecznych fundacji dobrą energią i uśmiechem. Pomaga m.in. w organizacji zbiórki funduszy oraz w działaniach marketingowych.

 

Hanna Trzuskawska

Wstąpienie do Fundacji dało mi szansę poznania ludzi, których ze względu na ich chorobę trudno spotkać na wakacjach, podczas imprezy czy na kursie językowym. Tak więc poznałam ich, polubiłam i stałam się bogatsza o parudziesięciu znajomych 🙂

Anna Zrobczyńska

„Najważniejsze w życiu to się uśmiechać i zarażać innych tym uśmiechem! :))))))”

superuserludzie