ludzie

Pracują dla nas

Mariusz Łasiński

Założył fundację w 2006 roku, pierwszy Prezes fundacji, lubi zarażać innych bakcylem pomagania, a jego ulubionym powiedzeniem jest „damy radę”.

Aneta Badzińska

Prezes fundacji. Absolwentka WSHiR na kierunku Zarządzanie. Do tej pory pracowała w handlu i bankowości. Ale nie straszne jej wyzwania , więc dołączyła do zespołu Fundacji. A wiedza zdobyta we wcześniejszych pracach pozwoli jej na profesjonalne zarządzanie i zdobywanie funduszy. Wnosi dużo energii i zapału. Uwielbia zarażać uśmiechem. A po pracy mama dwójki dzieci, która uwielbia gotować

Jacek Konieczny

Przyjaciel fundacji. Z wykształcenia ekonomista, z natury optymista.
Specjalista ds. nieruchomości. Miłośnik literatury, gór i biegania.
Pełen pomysłów i wiary w to, że w każdym człowieku drzemie pierwiastek dobra.
Tata trójki wspaniałych dzieci Igora, Zosi i Tosi

Agnieszka Sobecka

Mam 40 lat. Ukończyłam pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą i przedszkolną. Jestem profesjonalnym instruktorem sportu osób niepełnosprawnych w dyscyplinie boccia, a także aktywności życiowej osób niepełnosprawnych.
Lubię działać i wciąż coś organizować. Dla SSR „START” z Poznania zorganizowałam w ramach turnusu rehabilitacyjnego warsztaty taneczne i fotograficzne z ekipą programów „You Can Dance” i „Top Model”.Od lat moją pasją jest czytanie książek, szczególnie opartych na faktach.

Artur Konieczny

Do fundacji trafiłem jako podopieczny, choruję na zanik mięśni. Od 2009 roku prowadzę stronę internetową fundacji. Interesuję się komputerami w szerokim znaczeniu i nowinkami technicznymi. Lubię gry strategiczne, dobre filmy i programy popularno-naukowe.

Zobacz film o mojej pracy http://www.youtube.com/watch?v=sJWcCKaVV48

Dominik Dąbkiewicz

Interesuję się mnóstwem różnych rzeczy, zaczynając od piłki nożnej i informatyce, a kończąc na muzyce oraz  filmach z gatunku horror i science fiction. Wolnych chwilach przy pomocy komputera maluje obrazy. Zapraszam na fanpage z moimi pracami https://www.facebook.com/ddabkiewicz/

Kinga Owczarczak

Kinga (rocznik 1995), cierpi na zanik mięśni. Do fundacji trafiła jako jedna z pierwszych podopiecznych. Ma dwójkę starszego rodzeństwa Piotra i Jakuba, którzy cierpią na tą samą chorobę co ona. Interesuję się muzyką, filmami i książkami. Lubi sport, a przede wszystkim siatkówkę. Od kwietnia 2014r. pracuje dla fundacji. To ona zdobywa od celebrytów przedmioty na nasze aukcje charytatywne.

Wolontariusze

Monika Piśmienna

Pozytywnie zakręcona w fundacji od 2015 roku. „Sprawiajmy, aby radość oraz zwykła serdeczność dla ludzi i świata była czymś tak naturalnym jak oddychanie.

Anna Sicińska

W fundacji od 2016 roku. Zawsze pełna optymizmu, ciekawa ludzi i świata. Mieszkała i pracowała w Nowej Zelandii, Islandii i Irlandii. Nowych ludzi i ich zwyczaje poznawała jadąc pociągiem z Poznania do Chin, wędrując po Himalajach czy odwiedzając Królestwo Tonga.  Nie wie co to nuda, lubi codzienne wyzwania i nieustannie je sobie stawia. Czas kiedy nie pracuje spędza z mężem i dwoma córeczkami. Gdy znajdzie chwilę wolnego uprawia jogę.

Piotr Szulc

Pasonat ludzi i podroży. Na co dzień uczy angielskiego, organizuje wydarzenia międzynarodowe oraz prowadzi program w radiu. W Fundacji od 4 lat. Stara się zarażać podopiecznych fundacji dobrą energią i uśmiechem. Pomaga m.in. w organizacji zbiórki funduszy oraz w działaniach marketingowych.

 

Hanna Trzuskawska

Wstąpienie do Fundacji dało mi szansę poznania ludzi, których ze względu na ich chorobę trudno spotkać na wakacjach, podczas imprezy czy na kursie językowym. Tak więc poznałam ich, polubiłam i stałam się bogatsza o parudziesięciu znajomych 🙂

Anna Zrobczyńska

„Najważniejsze w życiu to się uśmiechać i zarażać innych tym uśmiechem! :))))))”

superuserludzie