ludzie

Pracują dla nas

Mariusz Łasiński

Założył fundację w 2006 roku, do teraz jest jej prezesem, lubi zarażać innych bakcylem pomagania, a jego ulubionym powiedzeniem jest „damy radę”.

Agata Czajka-Komorowska

Koordynatorka działań Fundacji od 2009 roku. Absolwentka stosunków międzynarodowych na UAM oraz studiów podyplomowych w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem na Akademii Ekonomicznej. Po studiach zajmowała się organizacją szkoleń dofinansowanych z Unii Europejskiej. W 2008 wyjechała w roczną podróż do Australii, gdzie studiowała oraz pracowała. Po powrocie trafiła do naszej fundacji. Mówi o sobie, że jest szczęściarą, bo kocha swoją pracę. Daje jej ogromną satysfakcję oraz uczy dystansu do codziennych problemów.

Anna Sicińska

Koordynator działań fundacji od 2016 roku. Zawsze pełna optymizmu, ciekawa ludzi i świata. Mieszkała i pracowała w Nowej Zelandii, Islandii i Irlandii. Nowych ludzi i ich zwyczaje poznawała jadąc pociągiem z Poznania do Chin, wędrując po Himalajach czy odwiedzając Królestwo Tonga.  Nie wie co to nuda, lubi codzienne wyzwania i nieustannie je sobie stawia. Czas kiedy nie pracuje spędza z mężem i dwoma córeczkami. Gdy znajdzie chwilę wolnego uprawia jogę.

Aneta Badzińska

Dyrektor fundacji. Absolwentka WSHiR na kierunku Zarządzanie. Do tej pory pracowała w handlu i bankowości. Ale nie straszne jej wyzwania , więc dołączyła do zespołu Fundacji. A wiedza zdobyta we wcześniejszych pracach pozwoli jej na profesjonalne zarządzanie i zdobywanie funduszy. Wnosi dużo energii i zapału. Uwielbia zarażać uśmiechem. A po pracy mama dwójki dzieci, która uwielbia gotować

Joanna Grzesiak

Absolwentka Fizjoterapii na AWF i Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka na UAM w Poznaniu. Miłośniczka fotografii, teatru, biegania i gór. W naszej fundacji pracuje od 2012 roku jako rehabilitantka. Swojej pracy nie zamieniłaby za nic w świecie, bo jak twierdzi, praca z podopiecznymi jest jak wędrówka po górach – wymagająca, satysfakcjonująca i niezwykle wciągająca. Uwieńczeniem wędrówki jest szczyt – bezcenny uśmiech podopiecznych. Dlatego marzy jej się przetarcie najwyższych pasm świata.

Artur Konieczny

Do fundacji trafiłem jako podopieczny, choruję na zanik mięśni. Od 2009 roku prowadzę stronę internetową fundacji. Interesuję się komputerami w szerokim znaczeniu i nowinkami technicznymi. Lubię gry strategiczne, dobre filmy i programy popularno-naukowe.

Zobacz film o mojej pracy http://www.youtube.com/watch?v=sJWcCKaVV48

Radosław Mroziński

Od urodzenia cierpi na chorobę genetyczną tzw. zespół Marfana. Do fundacji trafił wraz z rodzeństwem w 2012 roku, interesował się fotografią portretową oraz krajobrazową, jego zdjęcia można obejrzeć pod adresem http://radzinafoto.weebly.com/ . Ponadto interesował się militariami, uzbrojeniem ll wojny światowej i wszystkim co z tym związane. Jego rolą w życiu fundacji było fotografowanie organizowanych spotkań, zamieszczanie zdjęć na stronie oraz fotografowanie przedmiotów wystawianych przez nas na aukcjach charytatywnych.

Radek odszedł od nas 2 sierpnia 2018r.

Adam Nadoliński

Lubi czytać książki od przygodowych przez fantasy po kryminały, interesuje go muzyka, film, gadżety technologiczne, wiedza, kultura i mitologie świata. Lubi bawić się grafiką, strony www, blogi i inne media, a w wolnym czasie pisze wiersze, opowiadania i powieść. Interesuję się żeglarstwem. Lubi morze, woda to jego żywioł i marzy by opłynąć cały świat. Od września 2011 pracownik fundacji. Adam opiekuje się naszymi aukcjami charytatywnymi na Allegro oraz pozyskuje na nie kolejne przedmioty. Zobacz co aktualnie można zakupić na aukcjach http://charytatywni.allegro.pl/listing?charityOrganizationPurposeId=41.

Kinga Owczarczak

Kinga (rocznik 1995), cierpi na zanik mięśni. Do fundacji trafiła jako jedna z pierwszych podopiecznych. Ma dwójkę starszego rodzeństwa Piotra i Jakuba, którzy cierpią na tą samą chorobę co ona. Interesuję się muzyką, filmami i książkami. Lubi sport, a przede wszystkim siatkówkę. Od kwietnia 2014r. pracuje dla fundacji. To ona zdobywa od celebrytów przedmioty na nasze aukcje charytatywne.

Wolontariusze

Agnieszka Chrostowska

Agnieszka Chrostowska (znana wielu osobom jako Pajonk), w jej głowie urodziła się nazwa fundacji „Niesiemy nadzieję”. Zawodowo zajmuje się merchandisingiem banków, w przeszłości prawa ręka ojca Jana Góry, jedna z niewielu osób, z której zdaniem liczył się słynny Dominikanin. Agnieszka pięknie śpiewa, podziwialiśmy jej wykonanie kolęd na tegorocznej wigilii fundacji. Do działania motywują ją słowa Jana Pawła II znad Lednicy: „pokonaj słabość i zniechęcenie!”.

Sandra Kopeć-Sztorch

Do fundacji przystąpiłam w 2010 roku i sadzę, że od tej pory jest to najlepszy okres mojego życia. Zmieniłam całkowicie podejście do siebie, a szczególnie do innych ludzi. Spojrzałam na wszystko z innej perspektywy, a przede wszystkim doceniłam jak zwykła rozmowa, gest, uśmiech i zrozumienie jest istotne dla tych, którzy najbardziej potrzebują naszej pomocy. Podopieczni fundacji są niesamowicie pogodnymi i sympatycznymi osobami, dzięki czemu bardzo cieszy mnie fakt, że mogę być częścią tej społeczności.

Zapraszam na mojego bloga http://my-choices-my-mistakes.blogspot.com/ .

Karol Krajewski

Cześć jestem Karol jestem w tej fundacji od 2018 roku. Bardzo lubię pomagać więc dlatego zostałem wolontariuszem. Moje zainteresowania to gotowanie, rysowanie, historia, biologia , geografia i chemia.

Joanna Olejnik

Emanuje optymizmem i pozytywną energią. Lubi sprawiać, że ludzie się uśmiechają. Aktywnie pomaga innym. Z wykształcenia lingwistka i wykładowca języka angielskiego, ukończyła filologię angielską na UAM. Na co dzień pracuje w reklamie. Czas wolny dzieli pomiędzy dwie pasje: muzykę – gra na skrzypcach i fortepianie (możemy ją usłyszeć np. na fundacyjnych wigiliach) i sport: uprawia triathlon i biega maratony.

Konrad Sobiecki

Zawsze chętny do pomocy innym. Interesuje się szeroko rozumianą tematyką zdrowia. Pracę w fundacji traktuję jako lekcje pokory i docenienia najcenniejszego daru jaki wszyscy otrzymaliśmy – życia. Uczy się celebrować każdą chwilę.

Hanna Trzuskawska

Wstąpienie do Fundacji dało mi szansę poznania ludzi, których ze względu na ich chorobę trudno spotkać na wakacjach, podczas imprezy czy na kursie językowym. Tak więc poznałam ich, polubiłam i stałam się bogatsza o parudziesięciu znajomych 🙂

Anna Zrobczyńska

„Najważniejsze w życiu to się uśmiechać i zarażać innych tym uśmiechem! :))))))”

superuserludzie